Bartın Belediye Başkan Vekili Cemal Selim Karakaş, beraberinde Bartın Belediye Başkan Yardımcısı Şamil Keser ile birlikte Hükümet Caddesi’nde düzenlenen “Pazartesi Grubu Resim Sergisi”ne katıldı.Bu etkinlikte, Bartın'ın sanat ve kültür hayatına önemli katkılarda bulunan Pazartesi Grubu'nun eserleri sergilendi. Sergi, yerel halk tarafından büyük ilgi gördü ve Bartın'ın sanatseverleri tarafından yoğun bir katılım sağlandı.Başkan Vekili Karakaş ve Yardımcısı Keser, sergide yer alan eserleri dikkatle inceledi ve sanatçılarla sohbet ederek onların görüşlerini dinledi. Karakaş, bu tür etkinliklerin Bartın'ın kültürel zenginliğine katkıda bulunduğunu belirterek, sanatçılara teşekkür etti ve desteklerinin süreceğini ifade etti.Haber Merkezi
BELEDİYE
Yayınlanma: 05 Haziran 2024 - 17:09
Sanat Kırmızı Cadde'de
BELEDİYE
05 Haziran 2024 - 17:09