Bartın İl Emniyet Müdürlüğü tarafından vatandaşlara, sahte para ve dolandırıclık konularında uyarılar yapıldı.İl Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı polis ekipleri, Bartın'ın Ulus ilçesinde bilgilendirme yaptı.
Ulus ilçesinde vatandaş ve esnafı bilgilendiren polis ekipleri, vatandaşlara sahte paralara dikkat edilmesi konusunda uyarıda bulunarak, gerçek ve sahte para ayrımını nasıl yapacaklarını anlattı.
Bartın İl Emniyet Müdürlüğü tarafından konuya ilişkin açıklama yapılarak, "Kurban Bayramı öncesinde vatandaşların güvenli ve huzur içinde bayram geçirebilmeleri ve herhangi bir mağduriyet yaşamamaları için Ulus İlçemiz Pazar yerinde esnaflara ve vatandaşlarımıza sahte para ve dolandırıcılık olayları hakkında bilgilendirme çalışmaları yapılmıştır" ifadeleri kullanıldı.Haber Merkezi
![](https://www.bartinhalkgazetesi.com.tr/images/files/2024/06/665afb2c68652.jpg)
![](https://www.bartinhalkgazetesi.com.tr/images/files/2024/06/665afb385619c.jpg)