Bartın Milletvekili Yusuf Ziya Aldatmaz, beraberinde AK Parti Bartın İl Başkanı Yaşar Arslan ile birlikte Bartın İl Ambulans Servisi'ni ziyaret etti. Ziyaret kapsamında Bartın İl Ambulans Servisi Başhekimi Önder Recep Acıbal ve servis personeliyle bir araya gelen Milletvekili Aldatmaz, sağlık çalışanlarına işlerinde kolaylıklar diledi.Ziyaret sırasında yapılan sohbetlerde, sağlık personelinin özverili çalışmaları ve sağlık hizmetlerindeki önemi vurgulandı. AK Parti Bartın İl Başkanı Yaşar Arslan da ziyarette yer alarak, sağlık çalışanlarına desteklerini iletti.Milletvekili Aldatmaz, sağlık hizmetlerinin toplum için kritik bir öneme sahip olduğunu belirterek, ambulans servisi personeline teşekkür etti.ŞEVVAL ALTINTAŞ
GÜNCEL
Yayınlanma: 20 Ocak 2024 - 02:54
Sağlık hizmetlerine destek
AK Parti Bartın Milletvekili Yusuf Ziya Aldatmaz, Bartın İl Ambulans Servisi'ni ziyaret etti.
GÜNCEL
20 Ocak 2024 - 02:54
EDİTÖR
İlginizi Çekebilir