Bartın'daki müslümanlar sabah namazı programında buluştu. Bartın'ın Kozcağız beldesi Sanayi Cami'inde dini program yapıldı. Sabah namazı öncesi ve sonrası bir araya gelen müslümanlar dualar ve sohbetler etti.
![](https://www.bartinhalkgazetesi.com.tr/images/files/2024/02/65d063215703f.jpg)
Bartın'daki müslümanlar sabah namazı programında buluştu. Bartın'ın Kozcağız beldesi Sanayi Cami'inde dini program yapıldı. Sabah namazı öncesi ve sonrası bir araya gelen müslümanlar dualar ve sohbetler etti.