21-26 Mart Orman Haftası nedeniyle, Bartın'da etkinlik ve ziyaretler yapılmaya başlandı. Bartın'ın Amasra ilçesinde de bu anlamlı gün unutulmadı. Cumhur İttifakı'nın AK Parti Belediye Başkanı adayı Ahmet Reis, Orman Haftası sebebiyle Amasra Orman İşletme Şefliği'ni ziyaret etti.
İlçe Orman Şefi Çiğdem Say'ı ziyaret eden Başkan adayı Ahmet Reis, kendisine çiçek hediye etti. Örman İşletme Şefi Çiğdem Say, bu anlamlı günde yaptıkları nazik ziyaretleri nedeniyle Amasra Belediye Başkanı adayı Ahmet Reis ve beraberindeki AK Parti Belediye Meclis Üyesi adaylarına teşekkür etti. Haber Merkezi
![](https://www.bartinhalkgazetesi.com.tr/images/files/2024/03/65fe914b232a6.jpg)