Bartın U-17 Ligi'nde şampiyon olarak ilimizi Türkiye Şampiyonasında temsil etmeye hak kazanan Bartın Gençlerbirliği takımının Kastamonu'da mücadele edeceği rakipleri belli oldu. 11-14 Haziran tarihleri arasında Kastamonu'da oynanacak müsabakalarda ilimizi temsil edecek olan Bartın Gençlerbirliği, Samsun Kadıköyspor, Atakum Belediyespor, Sinop’tan Ayancıkspor, Karabük temsilcisi Bulakspor ve Zonguldak Kömürspor ile mücadele edecek.
limizi Kastamonu grup merkezinde temsil edecek olan Bartın Gençlerbirliği U17 takımı rakipleri ile bir üst tura çıkma mücadelesi verecek.