Gençlik Merkezi liderleri, Gençlik Merkezi Gönüllüleri Vakfı T3 Bartın İl Temsilcisi ve Bartın Üniversitesi Havacılık ve Uzay Kulübü öğrencileri, Ulus Kaymakamı Fırat Kadiroğlu'nu makamında ziyaret ettiler.Ziyarette, İlçe Milli Eğitim Müdürü Levent Ok, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Gençlik Merkezi Liderleri Eyüp Hendek, Cumhur Yılmaz, Sıdıka Aslan, Gençlik Merkezi gönüllüleri, T3 Vakfı Bartın İl Temsilcisi Pelin Bilgin ve Bartın Üniversitesi Havacılık ve Uzay Kulübü öğrencileri, robotik, yazılım, roket, İHA alanlarındaki çalışmalarını ve TÜBİTAK ile Teknofest yarışmalarındaki deneyimlerini Kaymakam Fırat Kadiroğlu ile paylaştılar.Kaymakam Fırat Kadiroğlu, gençlerin sunumlarını ilgiyle dinleyerek, kendilerine çalışmalarında başarılar diledi. Gençler, Kaymakam Kadiroğlu'na duydukları teşekkürleri ile ziyaretlerini tamamladılar.ŞEVVAL ALTINTAŞ
GÜNCEL
Yayınlanma: 27 Aralık 2023 - 20:17
Projeler Kaymakam Kadiroğlu'na taşındı
Gençlik Merkezi Liderleri ve T3 Vakfı Temsilcisi, Ulus Kaymakamını ziyaret etti.
GÜNCEL
27 Aralık 2023 - 20:17
EDİTÖR
İlginizi Çekebilir