Bartın Belediyesi tarafından düzenlenen El Sanatları ve Hediyelik Eşya Fuarı Kermesi, birbirinden renkli standları içinde barındırıyor. Bartın Belediyesi cumartesi günü sona erecek olan etkinlikle, Bartınlıları el emeği ürünlerle buluşturuyor.Polis Eşleri Derneği Bartın Şubesi, birbirinden özel el emeği ürünleriyle hazırladığı standında ziyaretçilerini bekliyor. Dolmasından böreğine birçok el yapımı ürün, fuar standında görücüye çıkıyor.Etkinlik kapsamında düzenlenen fuar, sadece el sanatlarına ilgi duyanları değil, aynı zamanda kaliteli hediyelik eşya arayışında olanları da cezbetmeyi başarıyor. ŞEVVAL ALTINTAŞ
GÜNCEL
Yayınlanma: 29 Aralık 2023 - 14:10
Polis Eşleri Derneği Fuar'da!
Bartın'da El Sanatları ve Hediyelik Eşya Fuarı Kermesi ziyaretçilerini ağırlamaya devam ediyor.
GÜNCEL
29 Aralık 2023 - 14:10
EDİTÖR
İlginizi Çekebilir