Amasra Kaymakamı Kadir Perçi başkanlığında Şubat Ayı Encümen Toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıya, Birlik Müdürü Kadir Bodur, Birlik Personeli Şükran Kayalık Karahan ve Encümen üyeleri katıldı. Gündem maddelerinden biri olan 2023 yılı KÖYDES Programı kapsamında gerçekleştirilen işler ve köylere yapılacak olan yatırımlar değerlendirildi. Toplantıda, yapılan işlerin etkinliği ve köylere sağlanacak olan katkılar üzerine detaylı bir değerlendirme yapıldı. Bu çerçevede, gelecek dönemde atılacak adımlar ve projeler de masaya yatırılarak kararlar alındı. Şubat ayı Encümen Toplantısı, köylerin kalkınması ve gelişmesine yönelik önemli stratejilerin belirlendiği verimli bir platform olarak gerçekleşti.Haber Merkezi
GÜNCEL
Yayınlanma: 07 Şubat 2024 - 18:33
Perçi Başkanlığında Toplandılar
Amasra'da Şubat ayı Encümen Toplantısı gerçekleştirildi.
GÜNCEL
07 Şubat 2024 - 18:33
EDİTÖR
İlginizi Çekebilir