2 Nisan Dünya Otizm Farkındalık Günü sebebiyle otizmli çocuklar ve aileleri Vali Nurtaç Arslan'ı ziyaret ett. Bartın Otizmli ve Engelliler Destek Eğitim Dayanışma Spor Kulübü Derneği (BOEDDER-SK) Yönetim Kurulu Başkanı Berna Şengün ve yönetim kurulu üyeleri ve otizmli çocuklar ve aileleri Bartın Valiliği'ni ziyaret ederek, Vali Arslan ile sohbet etti.
Bartın'da otizmli bireylerle ilgili yapılan ve yapılması planlanan çalışmalar ve projeler hakkında istişarelerde bulunulan ziyarette, otizmli bireylerin hayatla olan bağlarının sevgi, sabır ve anlayış içerisinde eğitimle desteklenen bir yaklaşımla güçlendirilebileceğini ifade ederek tüm otizmli bireylerimize ve kıymetli ailelerine mutlu ve huzurlu bir yaşam dileyen Vali Arslan, valilik makamına oturmak isteyen özel bireyimiz Elif Günay’ı da kırmadı.MUHABİR - EDA KOÇ
![](https://www.bartinhalkgazetesi.com.tr/images/files/2024/04/660bd4d5251e6.jpg)