Bartın Valisi Dr. Nurtaç Arslan başkanlığında, Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Yönetim Kurulu Toplantısı düzenlendi.Valilik Kaymakam Hüsnü Bey Toplantı Salonunda gerçekleştirilen toplantıda, OSB'de devam eden altyapı çalışmaları, yapılacak tahsisler ve 2024 yılı bütçesi konularında detaylı bilgiler paylaşıldı.
Toplantının açılış konuşmasını yapan Vali Dr. Nurtaç Arslan, OSB'nin ekonomik ve endüstriyel anlamda bölgeye kattığı değerleri vurgulayarak, OSB'nin geleceğe yönelik stratejilerini belirlemek adına yapılan toplantının önemine değindi. Arslan, "Bartın Organize Sanayi Bölgesi, şehrimizin sanayi ve ekonomik büyümesine önemli katkılar sağlamaktadır. Bu toplantı, OSB'nin planlanan projeleri ve hedefleri doğrultusunda ilerlemesine katkı sunacak önemli bir adımdır." dedi.Toplantıda OSB'de devam eden altyapı çalışmaları ile ilgili sunum yapan OSB Müdürü Oğuzhan Kasapoğlu, yatırımcılara yönelik altyapı iyileştirmeleri ve gelecek döneme yönelik projeler hakkında detaylı bilgiler verdi. Ayrıca, yapılacak tahsisler ve 2024 yılı bütçesi konularında da bilgilendirme yapıldı.Toplantıya katılan yönetim kurulu üyeleri, alınan bilgiler doğrultusunda görüş ve önerilerini dile getirerek, OSB'nin daha etkin ve verimli bir şekilde faaliyet göstermesi adına yapılabilecek çalışmaları değerlendirdi.ŞEVVAL ALTINTAŞ
![](https://www.bartinhalkgazetesi.com.tr/images/409660003_739864891507357_3320374586039353980_n.jpg)