AK Parti Milletvekili Yusuf Ziya Aldatmaz, AK Parti İl Başkanı Yaşar Arslan ve beraberindeki heyet ile birlikte muhtarlar ile buluşarak, istişarelerde bulundu.
Bartın Çakırdemirci köyüne giden AK Partili isimler, köydeki lakabı Kahveciler Kralı Tahir olan Tahir Kaya'nın işyerinde muhtarlar ile görüştü.
Yerel Seçimler hakkında istişarelerde bulunulan görüşmede konuşan Milletvekili Aldatmaz, “Şehrimize ortak akılla, omuz omuza hizmet etmeye devam edeceğiz” ifadelerini kullandı. Muhtarla yapılan görüşmede söz alan İl Başkanı Yaşar Arslan, "birlikte güzel işler başaracağız" mesajını verdi.Haber Merkezi
![](https://www.bartinhalkgazetesi.com.tr/images/files/2024/03/65e59c1785e37.jpg)
![](https://www.bartinhalkgazetesi.com.tr/images/files/2024/03/65e59c27c70ca.jpg)