Bartın Fuat Sezgin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin önüne dökülerek çevreye yayılan çöpler, kötü görüntü ve pis kokuya neden oldu. Çevredeki vatandaşın ve yoldan geçen sürücülerin şikâyet ettiği çöp yığınının temizlenerek, bu noktaya çöp dökülmesinin yasaklanması bekleniyor.
Mahalleye yayılan pis koku sebebiyle vatandaşın şikâyet ettiği kirli alanın okulun hemen yanında bulunması, öğretmen ve öğrencileri de rahatsız ediyor. Sağlığı tehdit eden çöplerin buradan bir an önce temizlenmesi isteniyor. Lise öğrencilerinin velileri, çocukların sağlığı için çöplerin bu alana dökülmemesini istiyor.
MUHABİR - EDA KOÇ