Bartın Valisi Nurtaç Arslan, Ramazan ayı boyunca iftar sofralarına misafir oldu, sorunları dinledi. Yardımseverliğin ve iyiliğin pekiştiği Ramazan ayında farkli iftar sofralarında vatandaşlarla buluşan Arslan, herkese "Hayırlı Ramazanlar" diledi.
Bartın Valisi Nurtaç Arslan, öğrencilerin kaldığı yatılı yurtlara olan ziyaretlerini sürdürdü. Arslan bu seferki durağı, Hasan Sabri Çavuşoğlu Fen Lisesi Pansiyonu oldu. Yurtta yatılı kalan öğrencilerle iftar programında bir araya gelen Vali Arslan, öğrencilerle sohbet ederek tüm öğrencilere hayallerini gerçekleştirebilecekleri başarılı bir gelecek diledi.
MUHABİR - EDA KOÇ
![](https://www.bartinhalkgazetesi.com.tr/images/files/2024/04/660cfe6d121c3.jpg)
![](https://www.bartinhalkgazetesi.com.tr/images/files/2024/04/660cfe7b1bde6.jpg)