Bartın Sosyal Gençlik Derneği, Bartın Üniversitesi'nde eğitim gören öğrencilere moral vermek amacıyla bir etkinlik düzenledi. Dernek üyeleri, final sınavları öncesinde öğrencilere ikramlarda bulunarak onlara destek olmayı amaçladı.Bartın Üniversitesi'nde eğitim-öğretim gören öğrencilere yönelik düzenlenen etkinlik kapsamında, final sınavlarında başarılar dileyerek öğrencilere çeşitli ikramlarda bulunuldu. Dernek üyeleri, öğrencilere moral vermek ve sınav stresini bir nebze olsun hafifletmek amacıyla bu tür etkinlikleri düzenlemeye devam edeceklerini ifade etti.Etkinliğe katılan öğrencilerle keyifli bir sohbet ortamı oluşturulduğu ve etkinliğin başarıyla tamamlandığı belirtilen Dernek üyeleri, "Her sınav döneminde öğrenci arkadaşlarımızın yanlarında olmaya devam edeceğiz. Onların başarıları bizim için önemli, ve her zaman destek olmaya hazırız" dedi.ŞEVVAL ALTINTAŞ
GÜNCEL
Yayınlanma: 16 Ocak 2024 - 16:48
Öğrencilere sıcak destek
Bartın Sosyal Gençlik Derneği, üniversite öğrencilerine moral sağladı.
GÜNCEL
16 Ocak 2024 - 16:48
EDİTÖR
İlginizi Çekebilir