Bartın Üniversitesi Beden Eğitimi Öğretmenliği Bölüm Başkanı Dr. Öğr. Üyesi Murat Sarıkabak ve öğrencileri Bartın Belediyesi'ni ziyaret etti.Ziyaret sırasında, Beden Eğitimi Öğretmenliği Bölüm Başkanı Dr. Öğr. Üyesi Murat Sarıkabak, Bartın Belediyesi'ne gerçekleştirdikleri projeye sağladığı katkılardan dolayı Belediye Meclis Üyesi Tuncay Maden ve Belediye Başkan Yardımcısı Emre Önder'e teşekkür plaketi takdim etti.Meclis salonunda gerçekleşen bu anlamlı buluşmada, Murat Sarıkabak, yürütülen projeler hakkında bilgi verirken, Belediye Meclis Üyesi Tuncay Maden, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek konuklara teşekkür etti.ŞEVVAL ALTINTAŞ
GÜNCEL
Yayınlanma: 04 Ocak 2024 - 21:43
Öğrencilerden teşekkür plaketi
Bartın Üniversitesi öğrencileri Bartın Belediyesi'ni ziyaret etti.
GÜNCEL
04 Ocak 2024 - 21:43
EDİTÖR
İlginizi Çekebilir