Bartın Üniversitesi öğrencileri 19 Mayıs nedeniyle düzenlenen konser için Amasra'ya geldi. Amasra'da sahne alan Alİ Altay ile birlikte sahne öncesi Belediye Başkanı Recai Çakır' ziyaret eden öğrenciler, kendisine kolaylıklar diledi.Amasra Belediye Başkanı Recai Çakır, öğrencileri ziyaretleri sebebiyle teşekkür ederek, kendilerine eğitim ve gelecekteki iş hayatlarında başarılar diledi.Başkan Çakır, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı'nı kutlayarak, "Yaşasın Cumhuriyet Yaşasın Atatürk" dedi.
Haber Merkezi
![](https://www.bartinhalkgazetesi.com.tr/images/files/2024/05/664b00ba60ab2.jpg)