Diyanet İşleri Başkanlığı’nın “12 Mart İstiklal Marşı’nın Kabulü ve Mehmet Akif’i Anma Günü” ile “18 Mart Çanakkale Deniz Zaferi ve Şehitleri Anma Günü” münasebetiyle ortaokul öğrencilerine yönelik şiir okuma yarışması düzenlendi.Bartın İl Müdürlüğünün toplantı salonunda düzenlenen yarışmada, yarışmaya katılan öğrenciler belirlenen şiirleri en güzel şekilde okuyabilmek için mücadele etti. Bartın İl Müftü Yardımcısı Hulusi Güner başkanlığında oluşturulan komisyon, öğrencilerin okuduğu şiirleri dinledi.Komisyonun değerlendirmesi sonucunda, yarışmaya katılan öğrencilerden Bartın Ulugeçit Ortaokulu öğrencisi Arda Esen birinci; Bartın Kozcağız İmam Hatip Ortaokulu öğrencisi Rüveyda Nur Umar ikinci; Bartın Kozcağız Ortaokulu öğrencisi Taner Buğra Karaküp üçüncü oldu.Dereceye giren ve yarışmaya katılan tüm öğrencilere Bartın İl Müftülüğünce hediye verildi.Haber Merkezi
GÜNCEL
Yayınlanma: 16 Mart 2024 - 19:24
Ödüller Sahiplerini Buldu!
Ortaokullar arası şiir okuma yarışması gerçekeştirildi.
GÜNCEL
16 Mart 2024 - 19:24