Bartın Ticaret ve Sanayi Odası (TSO), üyelerine sunduğu avantajlara bir yenisini daha ekledi. Üye kimlik kartları aracılığıyla üyelerine indirimli hizmet ve ürün alışverişi imkanı sunan Bartın TSO, bu kez eğitim alanında önemli bir protokol anlaşması gerçekleştirdi. Bartın TSO ile anlaşma sağlayan British Town Yabancı Dil ve Bemar Kariyer Okulu, protokol kapsamında Bartın TSO üyelerine tüm eğitimlerde 30 Mayıs 2025 tarihine kadar net 5 bin TL indirim yapacak.Bartın TSO Başkanı Balık, üye kimlik kartlarının arkasında yer alan karekod ile anlaşma yapılan kurumların listesinin ulaşılabilir olduğunu belirtti. Başkan Balık, "Üyelerimiz ile protokol anlaşması süreci devam etmektedir. Bu anlaşmalar kapsamında Bartın TSO üyesi olanlar, üye kimlik kartını kullanarak alınan ürün veya hizmet karşılığında belirli oranlarda indirim alacaklar. Protokol yaptığımız firma sayısını zamanla artırarak üyelerimizin bu uygulamadan en iyi şekilde istifade etmesini sağlayacağız. Bu fırsatlardan faydalanmak isteyen üyelerimiz, üye kimlik kartlarını Bartın TSO’dan ücretsiz bir şekilde alabilirler" dedi.Bartın TSO'nun gerçekleştirdiği bu indirim protokolleri, üyelerinin çeşitli sektörlerde avantajlı alışveriş yapmasını sağlarken, aynı zamanda yerel işletmelerle işbirliğini de güçlendiriyor. Bartın TSO, ilerleyen dönemlerde daha fazla firma ile protokol yaparak, üyelerine sunduğu indirim imkanlarını genişletmeyi hedefliyor.Haber Merkezi
GÜNCEL
Yayınlanma: 22 Mayıs 2024 - 17:42
O TARİHE KADAR 5 BİN TL İNDİRİM!
Bartın Ticaret ve Sanayi Odası üye kimlik kartları avantaj sağlıyor.
GÜNCEL
22 Mayıs 2024 - 17:42