Bartın'ın Ulus ilçesine bağlı Kumluca beldesinde ekipler çalışmalarını sürdürüyor.Kumluca Belediye Başkanı Mustafa Bozkurt, belediyeye bağlı ekiplerin çalışmalarını paylaştı. Başkan Bozkurt, Kavaklı Mahallesi'nin çevre temizliği ve bakımının başladığını söyledi.
Kumluca Belediye Başkanı Bozkurt, "Uzun yıllardır çevre temizliği ve bakımı yapılmayan Kavaklı Kaldırım Mahalle'miz" yazılı gönderi paylaşarak, "Gelişen ve Değişen Kumluca için çalışacağız" ifadelerini kullandı.Haber Merkezi
![](https://www.bartinhalkgazetesi.com.tr/images/files/2024/05/6651dc484892f.jpg)