Bartın Belediyesi Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü, Gürgenpınarı Mahallesi'nde önemli bir alt yapı çalışmasına imza atıyor. Bartın Belediye Başkanı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu, bu kapsamda yaptığı açıklamada, altyapı çalışmalarına verdikleri önemle vatandaşları kesintisiz içme suyu ile buluşturmaya devam ettiklerini belirtti.Başkan Fırıncıoğlu, "Altyapı çalışmalarına verdiğimiz önemle vatandaşlarımızı kesintisiz içme suyu ile buluşturmaya devam ediyoruz. Bu kapsamda Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğümüz tarafından Gürgenpınarı Mahallesi’nde bin metre uzunluğunda yeni şebeke su hattı oluşturuluyor. Çalışmalarda görev alan personelimize kolaylıklar diliyorum" dedi.Yapılan alt yapı çalışmalarının vatandaşların yaşam kalitesini artırmaya yönelik olduğunu vurgulayan Başkan Fırıncıoğlu, çalışmalarda emeği geçen personele kolaylıklar diledi.Haber Merkezi
BELEDİYE
Yayınlanma: 27 Şubat 2024 - 14:00
O Mahalle İçme Suyu İle Buluşuyor!
Bartın Belediyesi Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü, yeni şebeke su hattı oluşturuyor.
BELEDİYE
27 Şubat 2024 - 14:00
EDİTÖR
İlginizi Çekebilir