Bartın Kültür Merkezi, kültür ve sanat etkinlikleriyle halkı buluşturmaya devam ediyor. Tiyatroya gönül vermiş 2 Bartınlının sanaryosunu kendilerinin kaleme aldığı; "O Gece Kayboldular" isimli tiyatro oyunu, Bartın halkıyla buluşmayı bekliyor.Mehmet Yüksel yönetmenliğindeki oyunda, birlikte yaşamak zorunda kalan 2 farklı karakterin öyküsü sahneleniyor. Plinio Marcos'un "Gece O Kadar Kirliydi Ki İkisi De Kayboldular" isimli oyunundan uyarlanan "O Gece Kayboldular" isimli oyun, 5 Nisan Cuma günü saat 21.00'da Kültür Merkezi'nde seyircisiyle buluşacak. Mehmet Yüksel ve Mehmet Göktepe'nin oynayacağı oyuna, 16 yaşından küçükler için yaş sınırlaması var.
MUHABİR - EDA KOÇ
![](https://www.bartinhalkgazetesi.com.tr/images/files/2024/04/660ab3caef25c.jpg)