Bartın Valisi Nurtaç Arslan, Arife günü nedeniyle ziyaret ettiği şehit mezarlıklarının ardından, şehit ailelerini ziyaret ederek, onların bayramını kutladı. Vali Dr. Nurtaç Arslan, Şehit J. Er Yaşar Demiral'ın Terkehaliller köyünde ikamet eden ailesi ve Tuna Mahallesi'ndeki Gazi Emrah Kara ve ailesini ziyaret etti. Şehidin ailesi ile yakından ilgilenen ve bayramlarını kutlayan Vali Arslan, vatanı ve bayrağı uğruna canını feda eden kahraman şehitleri rahmet ve minnetle andı. Bartın Valisi Arslan, "Bu güzel vatan toprağında hür ve bağımsız bir şekilde yaşamamızı aziz şehitlerimize ve kahraman gazilerimize borçluyuz ve biz devlet olarak şehit ailelerimize ve gazilerimize her zaman sahip çıktık, çıkmaya da devam edeceğiz" şeklinde konuştu.
Haber Merkezi
![](https://www.bartinhalkgazetesi.com.tr/images/files/2024/04/6615c2e000f62.jpg)