MHP MYK Üyesi ve önceki dönem Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın Belediye Meclis Üyesi Necmi Balık'ı ziyaret etti.MHP MYK Üyesi Cemal Akın, MHP Bartın İl Başkanı Ercüment Özçelik ile birlikte Necmi Balık'ı ziyaret etti. Bartın Belediye Meclis Üyesi Necmi Balık’ı ziyaret eden isimler Bartın ile ilgili istişarelerde bulunduklarını belirttiler.MHP'li isim Cemal Akın, o anların fotoğraf karesini sosyal medya hesabı üzerinden paylaştı. Haber Merkezi
GÜNCEL
Yayınlanma: 20 Mayıs 2024 - 14:36
Necmi Balık'a Ziyaret
MHP isimleri, Belediye Meclis Üyesi Necmi Balık'ı ziyaret etti.
GÜNCEL
20 Mayıs 2024 - 14:36