Belediye Başkanı Mustafa Karaman'a ziyaretler sürüyor.Yerel seçimlerinin ardından yeniden başkanlık koltuğuna oturan Kozcağız Belediye Başkanı Mustafa Karaman, Bartın Seramik Sanayi ve Ticaret A.Ş. İnsan Kaynakları ve İdari İşler Yöneticisi Çağan Başoğlu, Mali İşler Müdürü Harun Cengiz ve Nurettin Gökalp tarafından ziyaret edildi.Bartın'ın Kozcağız beldesinde yeniden Belediye Başkanı seçilen Karaman, kendisini ziyaret eden isimlere teşekkür etti. Haber Merkezi
GÜNCEL
Yayınlanma: 28 Mayıs 2024 - 13:20
Nazik Ziyarete Teşekkür
Bartın'ın Kozcağız beldesi Belediye Başkanı Mustafa Karaman, misafirlerini ağırladı.
GÜNCEL
28 Mayıs 2024 - 13:20