Bartın Valisi Dr. Nurtaç Arslan başkanlığında Bartın Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından sosyal yardım taleplerinin karara bağlandığı 2023 yılının son Mütevelli Heyeti toplantısı yapıldı.Valilik Çeşm-i Cihan Toplantı Salonunda gerçekleşen toplantıda Vali Arslan tarafından görev süresi sona eren Mütevelli Heyeti üyeleri Hürriyet Mahallesi Muhtarı Satı Arslan, Hayırsever vatandaşımız Hayriye Çıray, Şehit Aileleri ve Gazileri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Ekrem Altınok’a görevli bulundukları süre içerisinde yaptıkları katkılardan dolayı Teşekkür Belgesi verildi.Haber Merkezi
GÜNCEL
Yayınlanma: 31 Aralık 2023 - 00:05
Mütevelli Heyeti toplantısı yapıldı
Vali Arslan Başkanlığında yılın son Mütevelli Heyeti toplantısı yapıldı.
GÜNCEL
31 Aralık 2023 - 00:05
EDİTÖR
İlginizi Çekebilir