Bir dönem dünya futbolunun en yetenekli 10 numaraları arasında yer alan Alman Bundesliga’da üst düzey takımların formasını giyen , A Milli Takım’ımızın eski yıldız oyuncularından Yıldıray Baştürk, Bartınspor Kulüp başkanı Murat Yıldırım ile bir araya geldi.
Eski A milli takım oyuncusu Yıldıray Baştürk’le bir araya gelerek fikir alışverişinde bulunan Bartınspor Kulüp Başkanı Murat Yıldırım, Bartınspor’un geleceği ile bir proje üzerinde durduklarını ifade etti. Yıldıray Baştürk ile bir araya gelen Başkan Yıldırım kırmızı-siyahlı takımın sportif direktörü Oktay Özçelik’te görüşmede yer aldı.
Yıldıray Baştürk kimdir?
SG Wattenscheid 09, VfL Bochum, Bayer Leverkusen, Hertha Berlin, VfB Stuttgart, Blackburn Rovers , Real Madrid gibi takımlarda top koşturan, A Milli Takım’ımızın eski yıldız oyuncularından olan eski futbolcu Yıldıray Baştürk, 2002 dünya kupasında top tekniğiyle dikkat çekmişti. 1998 yılından 2008 yılına kadar 10 yıl aralıksız A milli takım formasını giydi.
Alman Bundesliga’da yıllarca başarılı bir futbol ortaya koyan yıldız oyuncu Yıldıray Baştürk sakatlığı nedeniyle 32 yaşında futbolu bırakmıştı.
Muhammet Bayraktar