Bartın İl Müftülüğü, toplumun destek ve bağışlarıyla iyilik köprülerini güçlendirmeye devam ediyor. Yapılan açıklamada, Çakır, Karaköy, Kozcağız 2, Karabük Yolu 1. Bölge ve Hasankadı bölgelerinde görevli ve gönüllü bir ekip ile birlikte ihtiyaç sahibi ailelere ulaşıldığı belirtildi.Müftülük yetkilileri, toplumdan gelen desteklerin, ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmasında kilit bir rol oynadığını vurguladılar. Bu desteklerin, maddi zorluklarla karşılaşan ailelerin yükünü hafifletmeye ve onlara umut olmaya yardımcı olduğunu ifade ettiler.Görevli ve gönüllü ekiplerin, belirlenen bölgelerde titizlikle çalışarak ihtiyaç sahiplerine erişim sağladığı bildirildi. Bu süreçte, insani değerlere saygı gösterilerek, yardımların adaletli bir şekilde dağıtıldığına dikkat çekildi.Haber Merkezi
GÜNCEL
Yayınlanma: 26 Mart 2024 - 10:00
Müftülükten İyilik Köprüsü
Bartın İl Müftülüğü, bağışlarla ihtiyaç sahiplerine ulaşıyor.
GÜNCEL
26 Mart 2024 - 10:00