Bartın İl Müftülüğü Gençlik Koordinatörlüğü, üniversite öğrencilerine yönelik Mezuniyet Sonu programı gerçekleştirildi.Manevi Rehberler eşliğinde Bartın Mehmet Rıfat Efendi Erkek Öğrenci Yurdunda barınan ve mezun olacak öğrencilere yönelik doğa yürüyüşü ve piknik programı gerçekleştirildi.Haber Merkezi
GÜNCEL
Yayınlanma: 16 Mayıs 2024 - 15:47
Müftülük'ten Mezuniyet Programı
Bartın Müftülüğü, üniversite öğrencilerine yönelik mezuniyet programı düzenledi.
GÜNCEL
16 Mayıs 2024 - 15:47