Bartın İl Müftüsü Ömer Keskin'in önderliğinde düzenlenen iftar programına tüm daire personeli katılım sağlayarak Ramazan'ın manevi atmosferini birlikte yaşadılar.Diyanet Erkek Gençlik Merkezi'nde düzenlenen iftar öncesi İl Müftüsü Keskin personelle sohbet ederek birlik ve beraberlik mesajı verdi. Akşam ezanının okunmasıyla birlikte oruçlar açıldı ve iftar yemeği yenildi.İftar sonrası personele hitap eden Müftü Keskin, mübarek Ramazan-ı Şerif ayını tebrik ederek bu ayın birlik ve beraberliği pekiştirmesi dileğinde bulundu. Tutulan oruçların ve yapılacak tüm ibadetlerin kabul olmasını dileyen Keskin, iftar sofrasına katılan personele teşekkürlerini iletti.Programa İl Müftüsü Ömer Keskin, İl Müftü Yardımcıları Hulusi Güner ve Abdullah Uzel, daire amirleri, il vaizleri, manevi danışmanlar ve tüm daire personeli katıldı. Teravih namazı sonrası çay ve sohbet ile program sona erdi.Haber Merkezi
GÜNCEL
Yayınlanma: 03 Nisan 2024 - 20:04
Müftülük, İftarda Buluştu
Bartın İl Müftülüğü personeli Ramazan'da iftar sofrasında buluştu.
GÜNCEL
03 Nisan 2024 - 20:04