31 Mart yerel seçimlerinin ardından 3'üncü kez Belediye Başkanı Olan M. Rıza Yalçınkaya'ya ziyaretler devam ediyor.Bartın İl Müftüsü Ömer Keskin, Belediye Başkanı Yalçınkaya’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Ziyarette Müftü Keskin’e İl Müftü Yardımcıları Hulusi Güner ve Abdullah Uzel de eşlik etti. Ziyaretten duyduğu memnuyeti dile getiren Başkan Yalçınkaya, Bartın İl Müftüsü Keskin’e teşekkür etti.Haber Merkezi
![](https://www.bartinhalkgazetesi.com.tr/images/files/2024/05/663e111f28012.jpg)