Bartın İl Müftüsü Ömer Keskin, Kastamonu İl Müftüsü Bekir Derin’i makamında ziyaret etti.Ziyarette Müftü Keskin’e İl Müftü Yardımcısı Abdullah Uzel de eşlik etti.Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Müftü Derin, Müftü Keskin’e teşekkür etti. Kastamonu İl Müftüsü Bekir Derin nazik ziyaretlerinden dolayı Bartın İl Müftüsü Ömer Keskin ve İl Müftü Yardımcısı Abdullah Uzel'e teşekkür etti. Haber Merkezi
GÜNCEL
Yayınlanma: 08 Mart 2024 - 06:06
Müftü, Kastamonu'da
Bartın İl Müftüsü Ömer Keskin, Kastamonu İl Müftüsü Bekir Derin’i ziyaret etti.
GÜNCEL
08 Mart 2024 - 06:06