Bartın İl Müftüsü Ömer Keskin, Bartın'daki esnafları ziyaret ederek bir dizi sohbet gerçekleştirdi. Bu kapsamda, Bartın'ın Kemerköprü mahallesinde bulunan Keleşler Perde'nin sahibi Yadigar Keleş'i işyerinde ziyaret etti.Müftü Keskin, Keleş ile samimi bir şekilde sohbet ederek işlerinde başarılar diledi. Ziyaret sırasında, esnafın hayatını, işlerini ve toplumsal konuları ele alan birçok konu üzerinde görüş alışverişinde bulunuldu.İl Müftü Yardımcıları Hulusi Güner ve Abdullah Uzel'in de eşlik ettiği ziyarette, Müftü Keskin, esnafın günlük hayatındaki sıkıntıları dinleyerek çözüm önerileri sunmayı da ihmal etmedi.Müftü Keskin, Keleş ve diğer esnaflara, işlerinde başarılar dileyerek hayırlı ve bereketli kazançlar temennisinde bulundu.Haber Merkezi
GÜNCEL
Yayınlanma: 15 Şubat 2024 - 14:17
Müftü, Esnafın Yanında
Bartın İl Müftüsü Ömer Keskin, esnafı ziyaret etti.
GÜNCEL
15 Şubat 2024 - 14:17