Bartın İl Özel İdaresi Müdürler Kurulu, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Uğur Karakaya başkanlığında toplandı. Toplantıya İl Özel İdaresi Genel Sekreter Yardımcısı V. Ayhan Kuş ve birim müdürleri de katıldı.Toplantıda, Mayıs ayı içerisinde devam eden ve yeni başlayacak projelerin takibi üzerine yoğunlaşıldı. Katılımcılar, devam eden projelerin ilerleme durumlarını değerlendirirken, yeni projelerin planlaması ve gerekli iş ve işlemlerin belirlenmesi konusunda görüş alışverişinde bulundu.Toplantı sonucunda, yapılması gereken iş ve işlemler karara bağlandı ve ilgili birimlere talimatlar verildi. Kararlar, ilin kamu hizmetlerinin etkin ve verimli bir şekilde yürütülmesi için önemli adımlar olarak değerlendirildi.Haber Merkezi
GÜNCEL
Yayınlanma: 12 Mayıs 2024 - 13:32
MÜDÜRLER KURULU TOPLANDI
Bartın İl Özel İdaresi Müdürler Kurulu, Mayıs Ayı Toplantısını gerçekleştirdi.
GÜNCEL
12 Mayıs 2024 - 13:32