Bartın Tarım ve Orman İl Müdürü Yasin Önder, 10 Ocak Ziraat Mühendisleri Günü vesilesiyle bir mesaj yayımladı. Müdür Önder, mesajında tarım sektöründe önemli bir rol üstlenen Ziraat Mühendislerine teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar diledi.Müdür Yasin Önder'in mesajında şu ifadelere yer verildi:“Sahada var gücüyle çalışan, öncelikle İl ve İlçe Müdürlüklerinde görev yapan, ülkemizin tarımının gelişmesi ve kalkınması için emek veren bütün Ziraat Mühendislerinin 10 Ocak Ziraat Mühendisliği gününü en içten dileklerimle kutluyor ve çalışmalarında başarılar diliyorum.”ŞEVVAL ALTINTAŞ
GÜNCEL
Yayınlanma: 10 Ocak 2024 - 12:12
Müdür Önder'den Ziraat Mühendisleri Günü mesajı
Bartın Tarım ve Orman İl Müdürü Yasin Önder, Ziraat Mühendisleri Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.
GÜNCEL
10 Ocak 2024 - 12:12
EDİTÖR
İlginizi Çekebilir