Minik öğrenciler Bartın Merkez Camii ve Külliyesi’ne destek için önemli bir adım attı.Bartın Kemerköprü 4-6 Yaş Kur’an Kursu öğrencileri, kumbaralarında biriktirdikleri harçlıklarını Bartın Merkez Camii ve Külliyesi için Türkiye Diyanet Vakfı Bartın Şubesi’ne teslim ettiler.Bartın Müftülüğü ve Türkiye Diyanet Vakfı Bartın Şubesi tarafından yürütülen yardım kampanyaları çerçevesinde Bartın Kemerköprü 4-6 Yaş Grubu Kuran Kursu öğrencileri biriktirdikleri harçlıklarını Türkiye Diyanet Vakfı Bartın Şubesi’ne teslim ederek Bartın Merkez Camii ve Külliyesine destekte bulundular.Haber Merkezi
GÜNCEL
Yayınlanma: 31 Mayıs 2024 - 14:22
Miniklerden Büyük Destek
Bartın Merkez Camii ve Külliyesi’ne destekler büyüyor.
GÜNCEL
31 Mayıs 2024 - 14:22