Bartın Müftülüğü Hastane Manevi Destek Birimi, Hacı İbrahim Paşa KYK Yurdunda kalan üniversite öğrencileriyle birlikte anlamlı bir etkinliğe imza attı. Birim, çocuk hastanesine düzenledikleri ziyaretle minik yüreklere dokundu.Ziyaret sırasında çocuklara çeşitli oyuncaklar hediye edilerek onlara moral verildi.Bu tür etkinliklerin çocukların hastane sürecinde moral ve motivasyonlarını artırdığı belirtilirken, Bartın Müftülüğü yetkilileri ve üniversite öğrencileri, çocukların yüzlerindeki tebessümün kendileri için en büyük ödül olduğunu ifade etti.Haber Merkezi
GÜNCEL
Yayınlanma: 25 Mayıs 2024 - 16:33
Minik Yüreklere Dokundular
Bartın Müftülüğü Hastane Manevi Destek Birimi, Çocuk hastanesini ziyaret etti.
GÜNCEL
25 Mayıs 2024 - 16:33