Diyanet İşleri Strateji Geliştirme Başkanlığı Bütçe Daire Başkanı Halit Güldemir, Bartın İl Müftüsü Ömer Keskin ve Kastamonu Vakıflar Bölge Müdürü Erdal Pınar, Kaynarca Kız Kuran Kursunu ziyaret etti. Ziyarette hafızlık yapan öğrencilerle bir araya gelen Güldemir, hafızlığın önemi ve Kur'an-ı Kerim'in hayatımızdaki yeri hakkında sohbet etti.Başkan Güldemir, hafızlık yapan kız öğrencileri tebrik ederek, "Hafızlık, Allah'ın kelamını ezberlemek ve hayatımıza geçirmek için çok önemli bir görevdir. Bu görevi üstlenen sizlere ve sizleri bu yolda teşvik eden ailelerinize teşekkür ediyorum" dedi.Müftü Keskin de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Başkanımızın ve Bölge Müdürümüzün Kaynarca Kız Kuran Kursunu ziyaret etmesi bizleri ziyadesiyle memnun etti. Bu vesileyle kendilerine teşekkür ediyorum" dedi.Başkan Güldemir, Müftü Keskin ve Bölge Müdürü Pınar, öğrencilere çeşitli hediyeler takdim etti.Haber Merkezi
GÜNCEL
Yayınlanma: 22 Mart 2024 - 14:21
Minik Hafızlara Teşekkür Etti
Diyanet İşleri Strateji Geliştirme Başkanlığı Bütçe Daire Başkanı Halit Güldemir, Bartın'da bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.
GÜNCEL
22 Mart 2024 - 14:21