4-6 yaş Kur'an Kursu Öğrencileri, Ramazan ayında ihtiyaç sahiplerini unutmadı.Çaydüzü Çayırlar 4-6 Yaş Kur'an Kursu öğrencileri, bayrama hazırlık için Ramazan kolisi hazırladılar. Minik eller ayrıca biriktirdikleri sadaka kutuları ile bir yetimi giydirmeyi amaçlıyorlar. 4-6 yaş Kur’an Kursu öğrencileri, öğretmenleri ile birlikte ihtiyaç sahipleri için hazırladıkları Ramazan kolileri ve sadakaları, Türkiye Diyanet Vakfı Bartın Şubesi Kadın Kollarına teslim etti.
Haber Merkezi
![](https://www.bartinhalkgazetesi.com.tr/images/files/2024/04/660dd864b4444.jpg)