Bartın Milletvekili Yusuf Ziya Aldatmaz, AK Parti İl Başkan Yardımcısı Muhammet Cengiz Yalçın ile birlikte, Şehit Aileleri ve Gazileri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği'ne ziyarette bulundu.
Dernek Başkanı Ekrem Altınok’u ziyaret ederek, kendiyle sohbet eden AK Parti Bartın Milletvekili Yusuf Ziya Aldatmaz, şehitleri andı. Aldatmaz, "Her bir karış vatan toprağını namusu bilerek şehadete yürüyen tüm kahramanlarımızı rahmet ve minnetle yâd ediyorum. Mekanları cennet olsun inşallah" dedi.Haber Merkezi
![](https://www.bartinhalkgazetesi.com.tr/images/files/2024/04/662759e7eed73.jpg)