Bartın Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Belediye Başkan adayı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu, beraberinde MHP İl Başkanı Ercüment Özçelik ve Merkez İlçe Başkanı Murat Demir, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz'ı ziyaret etti. Fırıncıoğlu ziyarette, çalışmaları hakkında Genel Başkan Yardımcısı Durmaz'a bilgi verdi.Fırıncıoğlu, ziyaretle ilgili şu açıklamada bulundu: “Milliyetçi Hareket Partisi Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Sayın Sadir Durmaz’ı ziyaret ettim. Çalışmalarımızla ilgili kıymetli düşünceleri için Sayın Genel Başkan Yardımcımıza teşekkür ediyor, vermiş oldukları destek için şükranlarımı sunuyorum.”Bu ziyaret, Bartın Belediye Başkanı'nın seçim öncesi stratejilerini güçlendirmeye yönelik önemli bir adım olarak değerlendirildi.ŞEVVAL ALTINTAŞ
GÜNCEL
Yayınlanma: 27 Ocak 2024 - 12:30
MHP'den Önemli Ziyaret
Bartın Belediye Başkanı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu, MHP Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz'ı ziyaret etti.
GÜNCEL
27 Ocak 2024 - 12:30
EDİTÖR
İlginizi Çekebilir