Bartın Üniversitesi bu seninin mezunlarına diplomalarını verdi. Bartın Üniversitesi Kutlubey Kampüsü'nde gerçekleştirilen tören öncesi ve sonrası Kemer Köprü ve Kutlubey yerleşkesi arasında yoğun araç trafiği oluştu. Saat 17.00'da başlayan tören öncesi Bartın Belediyesi Özel Halk Otobüsleri ve özel araçlar kampüse girerken büyük sıkıntı yaşadı. Tören sonrası Kutlubey Kampüsü'nden çıkan araçlar yaklaşık 15 dakika kampüs sınırlarından çıkamadı.Bartın İl Emniyet ve Jandarma ekipleri trafik denetimlerini sıklaştırdı fakat aceleci sürücülerin hatalı davranışları sürücülere ve yolculara zor anlar yaşattı.MUHABİR - EDA KOÇ
GÜNCEL
Yayınlanma: 25 Mayıs 2024 - 19:48
Mezuniyet Trafiği Kilitledi
Bartın Üniversitesi 2024 mezunlarını uğurladı.
GÜNCEL
25 Mayıs 2024 - 19:48