Bartın İl Müftüsü Ömer Keskin, Bartın Merkez Camii ve Külliyesi'nin inşaatında gerçekleştirilen ikinci tabliye beton dökümünü yerinde inceledi. Müftü Keskin, yapılan beton dökümünde detaylı incelemelerde bulunarak çalışmaları yakından takip etti.Bartın İl Müftüsü, cami ve külliye inşaatının ilerleyişini yerinde izleyerek, yapılan işlerin kalitesini ve uygunluğunu değerlendirdi. Yapılan incelemelerin ardından Müftü Keskin, proje sürecinin başarılı bir şekilde ilerlediğini ve cami kompleksinin tamamlanması için çalışmaların hızla sürdürüldüğünü belirtti.Haber Merkezi
GÜNCEL
Yayınlanma: 04 Mart 2024 - 11:51
Merkez Camii İnşaatı Devam Ediyor
Bartın İl Müftüsü Ömer Keskin, Bartın Merkez Camii ve Külliyesi'nin inşaatında incelemelerde bulundu.
GÜNCEL
04 Mart 2024 - 11:51