Ulus Kaymakamı Fırat Kadiroğlu, Mezgeller Mahallesi İmamı Ahmet Cosur'un vefat eden babası için düzenlenen Kur'an-ı Kerim programına katıldı.Katılımcılar, birlikte okunan dualar ve Kur'an-ı Kerim tilavetiyle merhumun ruhuna dua ettiler. Kaymakam, vefat edenin ailesine ve yakınlarına başsağlığı dileklerini ileterek, acılarını paylaştı.ŞEVVAL ALTINTAŞ
GÜNCEL
Yayınlanma: 01 Ocak 2024 - 15:23
Merhum dualarla anıldı
Ulus Kaymakamı Fırat Kadiroğlu, Kur’an-ı Kerim davetine katıldı.
GÜNCEL
01 Ocak 2024 - 15:23
EDİTÖR
İlginizi Çekebilir