Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce liderliğinde il başkanları bir araya geldi. Toplantıda, Memleket Partisi Bartın İl Başkanı Hasan Nuhoğlu, Memleket Partisi Bartın Parti Sözcüsü Hacı Gölbucaklı ve Memleket Partisi Bartın Gençlik Komisyonu Başkanı Ogün Sırım da hazır bulundu.Genel Başkan Muharrem İnce, toplantıda yaptığı konuşmada, "Büyükşehirlerde, illerde, ilçelerde ve beldelerde en güçlü adaylarımızla milletimize seçenek olmak için çalışmaya devam ediyoruz" şeklinde ifadeler kullandı. Parti olarak, gelecek seçimlerde millete çeşitli alternatifler sunma hedefi doğrultusunda güçlü adaylarla çalışmalarını sürdürdüklerini belirtti.Toplantının ana gündemi, Memleket Partisi'nin stratejik planlamaları ve önümüzdeki 31 Mart yerel seçimlerine yönelik politika belirlemeleri oldu.ŞEVVAL ALTINTAŞ
SİYASET
Yayınlanma: 29 Ocak 2024 - 12:28
Memleket Partisi İl Başkanları Toplandı
Memleket Partisi İl Başkanları Toplantısı Ankara'da gerçekleşti.
SİYASET
29 Ocak 2024 - 12:28