Programa; Ulus Kaymakamı Fırat Kadiroğlu, Belediye Başkanı Hasan Hüseyin Uzun, Bartın Ticaret İl Müdürü Erhan Özcan ve ilçe kurum amirleri katılım sağladı.12 Mart İstiklal Marşı’nın Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy’u Anma Günü Programı saygı duruşu ve İstiklâl Marşı'nın okunmasıyla başladı. Ulus ilçesi Şehit Musa Aytar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmen ve öğrencileri tarafından hazırlanan etkinlik gösterimleri yapıldı.Şiir ve kompozisyon yarışmalarında dereceye giren öğrencilere ödüllerinin verilmesi ile program sona erdi. Ulus Kaymakamı Fırat Kadiroğlu programda emeği geçen herkese teşekkür etti.Haber Merkezi
GÜNCEL
Yayınlanma: 13 Mart 2024 - 12:52
Mehmet Akif Ersoy Oldu!
Bartın'a bağlı Ulus ilçesinde 12 Mart İstiklal Marşı’nın Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy’u Anma Günü Programı düzenlendi.
GÜNCEL
13 Mart 2024 - 12:52