Bartın Çaydüzü İlkokulu'nda, Okul Müdürü Engin Köstekçi başkanlığında kurul toplantısı yapıldı. Okulun sosyal medya hesabından yapılan açıklamada, Mayıs ayı hazırlıklarının tamamlandığı bilgisi paylaşıldı.![](https://www.bartinhalkgazetesi.com.tr/images/files/2024/05/6634902b94117.jpg)
![](blob:https://web.whatsapp.com/5f632409-0519-4a4c-865a-d9f0335b3d8d)
Çaydüzü İlkokulu Müdürü Engin Köstekçi ve okul öğretmenlerinin katılımıyla gerçekleştirilen toplantıda; eğitimci ve eğitimlerin sürekli kendini değiştirerek güncellediği, öğretmenlerin eğitim öğretime vereceği katkılar konusundaki heyecanın artarak devam ettiği söylendi.Haber Merkezi
![](https://www.bartinhalkgazetesi.com.tr/images/files/2024/05/6634902b94117.jpg)