Cumhur İttifakı'nın 31 Mart 2024 Mahalli İdareler Seçimleri için Bartın Belediye Başkanı adayı ve mevcut Başkan Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu, seçim kampanyası kapsamında yoğun bir şekilde çalışmalarını sürdürüyor. Fırıncıoğlu, MHP Bartın İl Başkanı Ercüment Özçelik, MHP Bartın Merkez İlçe Başkanı Murat Demir ve Bartın Belediyesi AK Parti Meclis Üyesi Hüseyin Manav ile birlikte Karaköy Mahallesi ve Esentepesi Mahallesi sakinleriyle buluştu.
Mahalle sakinlerinin yoğun ilgisiyle karşılanan Fırıncıoğlu, projeleri hakkında detaylı bilgi vererek destek talebinde bulundu. Cumhur İttifakı'nın gücüyle, Bartın'a daha önce gerçekleşmeyenleri gerçekleştireceklerini vurgulayan Fırıncıoğlu, Bartın'ın üretken belediyecilik anlayışı ile yönetileceğini ifade etti. Mahalle sakinleriyle yapılan bu etkileşimli toplantılar, seçim sürecinde vatandaşlarla doğrudan iletişim kurma ve projeleri paylaşma amacını taşıyor.
SİYASET
Yayınlanma: 06 Mart 2024 - 11:03
Mahalle Sakinlerinden Fırıncıoğlu'na yoğun ilgi
SİYASET
06 Mart 2024 - 11:03
EDİTÖR
İlginizi Çekebilir