Galatasay ve Konyaspor maçı sona erdi. Galatasaray, Konyaspor'u 3-1 mağlup ederek, Süper Lig Şampiyonu oldu.
Maçı nefeslerini tutarak izleyen Galatasay taraftarları, maç sonrası sokaklara koştu. Yukarı Çarşı ve Cumhuriyet Meydanı'nda kutlamalar başladı. Taraftarlar Bartın sokaklarında meşale yakarak, takımın marşını söylemeye devam ediyor.
Sarı-Kırmızı formalarını giyerek, sokağa çıkan taraftarlar, araçlarıyla konvoy oluşturarak, fotoğraflar çekiyor.Araçlarında Galatasaray bayrakları asılı olan konvoyda, tezahürat ve şarkılar söylenmeye devam ediyor.
Bartın İl Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı ekipler, herhangi bir olumsuz durum yaşanmaması için aldıkları tedbirler doğrultusunda taraftarların sevincini yaşaması ve çevredekilerin güvenliği için çalışmalarını sürdürüyor.MUHABİR - EDA KOÇ
![](https://www.bartinhalkgazetesi.com.tr/images/files/2024/05/6653870fac63a.jpg)
![](https://www.bartinhalkgazetesi.com.tr/images/files/2024/05/66538666d90a2.jpg)
![](https://www.bartinhalkgazetesi.com.tr/images/files/2024/05/6653868874cd0.jpg)