Bartın Milletvekili Aysu Bankoğlu, Kurucaşile İlçe Başkanı Reyhan Aybilek ve ilçe örgütüyle yerel seçim sürecine dair bir görüş alışverişinde bulunduktan sonra esnaf ziyaretinde bulundu. Bankoğlu, Kurucaşile'de yapılan işleri tüm Türkiye'ye tanıtmak amacıyla çaba harcayacaklarını belirterek, özellikle ahşap tekne yapımı gibi alanlarda turizmi artırmayı ve bölge ekonomisine katkı sağlamayı hedeflediklerini ifade etti.
Bankoğlu, Kurucaşile'nin hak ettiği değeri kazanması için ellerinden geleni yapacaklarını vurgulayarak, "Kurucaşile'de yapılan işleri tüm Türkiye'ye tanıtmak, ahşap tekne yapımı başta olmak üzere Kurucaşile'de turizmi artırmak ve bölge ekonomisine katkı sunmak temel önceliğimiz" dedi.Milletvekili Bankoğlu, görüş alışverişi ve esnaf ziyareti sırasında yerel halkın taleplerini de dinledi ve ilçenin ihtiyaçlarına dair daha yakından bilgi edindi. Kurucaşile'nin potansiyelini ortaya çıkarmak için birlikte çalışacaklarını ifade eden Bankoğlu, bu çabaların ilçenin kalkınmasına önemli katkılarda bulunacağına inandığını belirtti.ŞEVVAL ALTINTAŞ
![](https://www.bartinhalkgazetesi.com.tr/images/419284096_950796723069087_569710536337887629_n.jpg)